Skip to content Skip to footer

Dominacja naszej drugiej drużyny. Pewne zwycięstwo 6-3 z SKS Łagisza

Druga drużyna CKS-u Czeladź odniosła efektowne zwycięstwo 6:3 nad SKS Łagisza. Od pierwszych minut gospodarze narzucili wysokie tempo i skutecznie wykorzystywali swoje okazje bramkowe.

Wynik spotkania już w 16. minucie otworzył Łukasz Król, który chwilę później ponownie wpisał się na listę strzelców, podwyższając prowadzenie na 2:0 w 19. minucie. Kolejne trafienie dla CKS-u dołożył w 21. minucie Jakub Nawrot.

Goście z Łagiszy odpowiedzieli w 24. minucie za sprawą Szymon Krawczyk, jednak jeszcze przed przerwą CKS ponownie odskoczył rywalom. W 43. minucie gola zdobył Igor Sierka, który chwilę później został także ukarany żółtą kartką.

Po zmianie stron emocji nie brakowało. W 71. minucie dla SKS Łagisza trafił Taras Khalak. Chwilę później żółtą kartkę obejrzał Szymon Miś. W 79. minucie gola zdobył Artem Nazola, a końcówka należała ponownie do Jakub Nawrot, który kompletując hat-tricka trafiał jeszcze w 81. oraz 90. minucie.

Do dorobku CKS-u należy doliczyć również bramkę samobójczą z 87. minuty autorstwa zawodnika naszej drużyny Kamila Bujaka.

CKS II Czeladź pewnie zwyciężył 6:3, pokazując dużą skuteczność w ofensywie i dominację przez większą część spotkania.