
17/05/26
Młodzik Młodszy D2 – III Liga Wojewódzka
AKS Mikołów – CKS Czeladź 6:2 (1:1)
Bramki: Julian Kaczor, Marcel Zygulski
Czerwona kartka: Jan Woźniak
Trener po meczu:
“Spotkanie w Mikołowie zaczęło się dla nas bardzo dobrze. Pierwszy rzut rożny dla naszej drużyny zakończył się trafieniem Julka Kaczora, który zachował stoicki spokój i z bliska pokonał bramkarza gospodarzy.Pierwsza połowa była wyrównana, a przełomowym momentem spotkania była sytuacja, w której Janek Woźniak sfaulował przeciwnika, za co został ukarany czerwoną kartką. Do przerwy tracimy bramkę na 1:1 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.Drugą część rozpoczynamy z dużym animuszem i w początkowej fazie tej części gry przeważamy. Z biegiem czasu przewaga jednego zawodnika po stronie AKS-u staje się coraz bardziej widoczna. Tracimy kolejne gole i finalnie przegrywamy 6:2.Warto zwrócić uwagę na fakt, że w osłabieniu przeprowadzamy świetną akcję, którą skutecznym strzałem finalizuje Marcel Zygulski. Oprócz czerwonej kartki mieliśmy pięć lub sześć wykluczeń dwuminutowych, co skutkowało grą w osłabieniu nawet o dwóch zawodników.W moim odczuciu tych kar było za dużo i tym bardziej doceniam wysiłek, jaki chłopcy włożyli w to spotkanie. Zostawiamy ten mecz za sobą i koncentrujemy się na kolejnych”.
Zdjęcia od Sportowy.pstryk dostępne są pod linkiem.
https://photos.app.goo.gl/hn1WMa8Qce6ZoTDg6
