Orlik Młodszy E2 – IV Liga Okręgowa
CKS Czeladź – Zagłębie Sosnowiec 8:3
Bramki dla CKS: Piotr Magiera (3), Marcel Smak (2), Dominik Matusiak, Franke Madura, Igor Kowalski.
Trener Bartłomiej Borówka:
Nasz zespół Orlika E2 rozegrał ostatni mecz ligowy w rozgrywkach Orlika. Zmierzyliśmy się z drużyną Zagłębie Sosnowiec. Mieliśmy jasno określony plan na to spotkanie i został on bardzo dobrze zrealizowany.
Od początku meczu graliśmy wysokim pressingiem, dzięki czemu regularnie stwarzaliśmy sobie kolejne sytuacje bramkowe. Po bardzo dobrym widowisku z obu stron odnosimy zwycięstwo 8:3 i kończymy sezon ligowy bez ani jednej porażki.Chciałbym serdecznie pogratulować wszystkim zawodnikom pracy, jaką wykonali przez całą rundę. Zrobiliśmy ogromny postęp zarówno indywidualnie, jak i jako zespół, co bardzo cieszy. W drużynie panowała zdrowa rywalizacja, która również miała pozytywny wpływ na rozwój zawodników.
Słowa podziękowania kieruję także do rodziców, którzy wspierali nas na każdym kroku i sprawili, że praca z tą grupą była prawdziwą przyjemnością.
Przed nami jeszcze dwa mecze w V lidze, które chcemy rozegrać na własnych warunkach i zakończyć sezon w dobrym stylu.
Cieszy również fakt, że już teraz odbieram telefony od nowych zawodników, którzy chcą do nas dołączyć. Wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie wystawimy aż trzy zespoły w trzech ligach, w tym jeden na pewno w lidze wojewódzkiej.
Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej sportowej przygody!
Fot. Krzysztof Czapnik





































