
W sobotnie popołudnie, podzieleni na dwa zespoły, zawodnicy Orlika E2 wzięli udział w turnieju organizowanym przez FA Zawiercie. W turnieju udział wzięło 12 ekip, a każda drużyna spędziła na boisku 140 minut. Na turniej udaliśmy się z założeniem, aby wszyscy zawodnicy mogli pograć i tak też było.
Dziękujemy za fajnie zorganizowany turniej i dużą ilość gry.
Fot. Krzysztof Czapnik





























































