Skip to content Skip to footer
0 items - zł0.00 0

ORLIK MŁODSZY E2 – TURNIEJ W ZAWIERCIU

W sobotnie popołudnie, podzieleni na dwa zespoły, zawodnicy Orlika E2 wzięli udział w turnieju organizowanym przez FA Zawiercie. W turnieju udział wzięło 12 ekip, a każda drużyna spędziła na boisku 140 minut. Na turniej udaliśmy się z założeniem, aby wszyscy zawodnicy mogli pograć i tak też było.

Dziękujemy za fajnie zorganizowany turniej i dużą ilość gry.

Fot. Krzysztof Czapnik