Skip to content Skip to footer

Przegrana po walce. CKS ulega GKS II Katowice

W sobotnie popołudnie na stadionie przy Sportowej 7 zawodnicy CKS Czeladź przegrali 0:1 z drużyną GKS II Katowice w spotkaniu 27. kolejki V ligi śląskiej. O losach meczu zdecydowała jedna bramka zdobyta po przerwie przez Jakuba Kokośińskiego.

Goście przez większą część spotkania byli stroną aktywniejszą i częściej utrzymywali się przy piłce, stwarzając więcej zagrożenia pod bramką gospodarzy.. CKS prezentował się solidnie w defensywie i konsekwentnie szukał swoich okazji po szybkich atakach.

Decydujący moment nastąpił w 56. minucie meczu. Po składnej akcji gości piłkę do siatki skierował Jakub Kokośiński, wyprowadzając GKS II Katowice na prowadzenie. Mimo prób odrobienia strat gospodarze nie zdołali znaleźć drogi do bramki rywali.

W końcówce spotkania arbiter dwukrotnie sięgał po żółte kartki dla zawodników gości. Ukarani zostali Konrad Gruszkowski w 81. minucie oraz Grzegorz Rogal w 84. minucie. Nasza drużyna zakończyła mecz bez indywidualnych kartek.

Mimo porażki czeladzianie pokazali dużo zaangażowania i walki do ostatniego gwizdka. Teraz zespół skupia się już na kolejnym spotkaniu ligowym które odbędzie się w sobote w Jaworznie i walce o następne punkty.